Oferta pracy

Magazynier

Hochland Polska Sp. z o.o.

  • Okrężna 2, Kaźmierz (pow. szamotulski)
    Kaźmierz (pow. szamotulski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:Węgrów -7 dni w tygodniu, Kaźmierz - dni robocze + ewentualnie soboty
  • Godziny pracy:06:00 -14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Okrężna 2

Kaźmierz (pow. szamotulski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa magazynu związana z przyjęciem, przechowywaniem i wydawaniem towarów;

  • Prowadzenie dokumentacji i obsługa systemu magazynowego;

  • Dbałość o porządek w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • Motywacja do pracy oraz dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Znajomość obsługi komputera;

  • Praktyczna umiejętność obsługi wózków widłowych oraz stosowne uprawnienia;

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

  • platforma kafeteryjna Sodexo

  • udział w zyskach Grupy Hochland

  • dofinansowanie posiłków w pracy

  • program nagradzania i doceniania pracowników

Smak pysznej kariery w Hochland Polska znany jest od 1993 roku, kiedy to powstała filia Hochland w Polsce. Dziś, niemal 30 lat później zatrudniamy już 830 pasjonatów pysznego sera, na którego sukces wspólnie działamy w trzech lokalizacjach – w zakładach produkcyjnych w Kaźmierzu i Węgrowie oraz w biurze w Poznaniu.

Receptura na rodzinną atmosferę, a jednocześnie przepis na smakowitą karierę przekazywane są od pokoleń. Wszystko rozpoczęło się w 1927 roku, w małej wiosce w Allgäu. Obecnie, po niemal 100 latach, smaku pysznej kariery w Hochland zaznać można przy największym stole – w Heimenkirch (Niemcy), a także w Hiszpanii, Francji, Rumunii, Rosji, USA, Australii i w Polsce rzecz jasna.

Dołącz do nas i sprawdź, jak wyjątkowo dojrzewać będzie Twoja kariera w Hochland!

Przewiń do profilu firmy