Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Mrągowo, Kętrzyn, Ryn, Biskupiec, Sorkwity (pow. mrągowski), Piecki (pow. mrągowski), Mikołajki, Reszel, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 09.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma BRUSS Sp. z o.o. z siedzibą w Mrągowie poszukuje osób do pracy na stanowisku
    SIŁĄ NAPĘDOWĄ NASZEGO PRZEDSIĘBIORSTWA SĄ NASI PRACOWNICY

    Do osiągnięcia stabilnego wzrostu niezbędny jest silny układ napędowy. Naszą siłę napędową stanowi zespół 1800 pracowników zatrudnionych na całym świecie.

    Otwartość na innowacyjne rozwiązania oraz gotowość do pełnego zaangażowania się w liczne projekty pozwala zaliczyć firmę BRUSS do grona firm będących w czołówce światowych dostawców precyzyjnych systemów i modułów uszczelniających dla branży samochodowej.
    Magazynier
    Miejsce pracy: Mrągowo
    OBOWIĄZKI:
    • kompletowanie oraz scanowanie towarów,
    • zarządzanie gospodarką pojemników i opakowań,
    • przeprowadzanie załadunków i rozładunków,
    • dbanie o ład i porządek w magazynie i strefie załadunkowej.
    WYMAGANIA:
    • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
    • zaangażowanie i chęć do pracy,
    • dbałość i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
    • umiejętność pracy w zespole.

    OFERUJEMY:

    • Pracę w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Możliwość zdobycia dodatkowych kursów i uprawnień,
    • Pracę przy nowych technologiach i projektach inwestycyjnych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zachęcamy do aplikowania!
    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.