Logo Pracuj.pl

Magazynier

Raben Logistics Polska sp. z o.o.O firmie

  • Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

Malików 151

Kielce

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • praca w systemie 3 zmianowym w magazynie tranzytowym
  • załadunek i rozładunek aut za pomocą wózka widłowego
  • kontrola wysyłek towaru
  • obsługa skanera
  • współpraca z Działem Transportu

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy zmianowej (bez weekendów)
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenie w pracy w magazynie tranzytowym
  • wysoka sprawność w obsłudze wózka widłowego

To oferujemy

  • umowa o pracę od 1 dnia
  • atrakcyjne wynagrodzenie (płatne zawsze na czas)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • karta Multisport
  • karty zniżkowe na paliwo
  • możliwość awansu i podwyżki
  • bezpłatna platforma do nauki języków obcych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • Karta paliwowa Lotos
  • Karta Makro

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Co nas wyróżnia?

  • Pracujemy w atmosferze przyjaźni i życzliwości.
  • Wspieramy się i zawsze możemy na siebie liczyć.
  • Tworzymy świetną drużynę - nie tylko w pracy.
  • Napędza nas pozytywna energia.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref.: MAG/25/11/2021

Magazynier, Malików 151, Kielce