Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier – Kierowca

RENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Krokusowa 2

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjęcia i rozładunek towarów

  • Obsługa dokumentacji przewozowej i magazynowej

  • Dbanie o ład i porządek na magazynie

  • Przygotowanie towaru do dostawy i wysyłki

  • Realizacja bieżących zadań w magazynie (rozładunki, załadunki, kompletowanie

  • Kierowanie pojazdami dostawczymi do 3,5t

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i znajomość zasad funkcjonowania magazynu

  • Uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy

  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

  • Mile widziane znajomość obsługi maszyn budowlanych

  • Znajomość topografii Łodzi oraz województwa łódzkiego

  • Kultura osobista

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat

  • Możliwość rozwoju zawodowego (m.in. szkolenia, kursy)

  • Otwartość na wdrażanie własnych pomysłów oraz możliwość inicjowania zmian

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Grupa Renta to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma w segmencie wynajmu sprzętu budowlanego. Powstała w 2016 w Finlandii, rozwinęła się z lokalnej spółki w istotnego gracza na rynkach nordyckich z ambicjami odegrania ważnej roli w innych krajach basenu Morza Bałtyckiego.

W kolejnym kroku, wychodząc poza kraje nordyckie, Renta utworzyła w Polsce spółkę, której celem jest zbudowanie ogólnopolskiej sieci oddziałów.

Przewiń do profilu firmy