Oferta pracy

Magazynier - kierowca do 3,5 tony

Hubis Dystrybucje Budowlane Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.O firmie

  • Główna 94
    Smolec (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Hubis Dystrybucje Budowlane Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Główna 94

Smolec (pow. wrocławski)

Jesteśmy liderem w sprzedaży materiałów budowlanych.

Poszukujemy pracownika na stanowisko

ZADANIA

  • przyjmowanie towaru na magazyn
  • odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru
  • kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem
  • posługiwanie się obowiązująca dokumentacją magazynową instrukcjami i normami
  • konserwacja urządzeń i przyrządów magazynowych
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • organizowanie pracy swojej zgodnie z przepisami bhp i przeciwpożarowymi
  • współpraca z klientami i dostawcami
  • dostawa i odbiór materiałów budowlanych na terenie Wrocławia i okolic
  • obsługa wózka widłowego
  • prowadzenie busa do 3,5 tony
  • dbanie o powierzone mienie tj. samochód służbowy
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

WYMAGANIA

  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera w branży budowlanej
  • doświadczenie w prowadzeniu busa do 3,5 t min.1 rok
  • znajomość topografii Kątów Wrocławskich, Wrocławia i okolic
  • motywacja do wykonywanej pracy
  • umiejętność zarządzania swoim czasem
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat.B
  • uprawnienia UDT do kierowania wózkiem widłowym
  • komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność
  • uczciwość

OFERUJEMY

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy
  • praca na umowę o pracę

RODZAJ PRACY: Pełny etat, Stała

UPRAWNIENIA /CERTYFIKATY

  • aktualne uprawnienia UDT do kierowania wózkiem widłowym

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy