Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier - Kierowca

MARITEX PHP Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Maritex została założona w 1987 roku i jest obecnie jedną z największych, dynamicznie rozwijających się hurtowni elementów elektronicznych na rynku polskim. W 2009 roku siedziba firmy została przeniesiona do nowoczesnego budynku handlowo-magazynowego o powierzchni 3500m2 znajdującego się w Gdyni przy ulicy Rdestowej 53D wyróżnionego nagrodą Czas Gdyni.

Opis stanowiska:

  • odbiór towaru z agencji celnych + przewóz towaru między dwoma lokalizacjami firmy w Gdyni,
  • przyjmowanie towaru na magazyn zgodnie z opracowaną procedurą,
  • przeprowadzenie kontroli ilościowej i jakościowej dostaw,
  • właściwe oznakowanie przyjmowanej partii towaru,
  • właściwe składowanie i postępowanie z towarem w magazynie  gwarantujące zachowanie charakterystyki jakościowej towaru.

Oczekiwania:

  • dbałość o powierzone materiały, narzędzia i samochód,
  • samodzielność, wykazywanie inicjatywy, umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość obsługi komputera,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w profesjonalnej dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stałe wynagrodzenie oraz nagrody w zależności od uzyskanych efektów,
  • pakiet socjalny: karta Multisport + ubezpieczenie zdrowotne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne