Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier - Kierowca

PGD Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Handlowa złożona z oddziałów działających na terenie Polski, operująca na rynku dodatków dla przemysłu cukierniczego i piekarniczego, część dużego międzynarodowego koncernu, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • transport krajowy
  • dbałość o staranne rozmieszczenie ładunku na pojeździe
  • rozliczanie dokumentów i gotówki od Klientów
  • przyjmowanie towarów do magazynu i wydawanie na zewnątrz
  • dbałość o rozmieszczenie towarów w wyznaczonych miejscach
  • kompletacja przesyłek zgodnie z instrukcjami
  • utrzymywanie dobrej organizacji i porządku na magazynie
  • praca na wózku widłowym
  • inne prace magazynowe

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku Magazyniera - Kierowcy
  • prawo jazdy kat B, karta kierowcy, uprawnienia na wózki widłowe
  • zaangażowanie, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w dystrybucji w branży spożywczej

Oferujemy:

  • rozwój i doskonalenie kwalifikacji zawodowych na magazynie o najwyższych standardach jakości
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • pakiet socjalny - program MultiSport, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, świadczenia z ZFŚS
  • czas pracy poniedziałek – piątek
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń

Jeśli chcesz do nas dołączyć, prześlij swoje CV, klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne