Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier-Kierowca

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 15.05.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma WEGRO  istnieje od 1991 roku i zajmuje się sprzedażą hurtową artykułów gospodarstwa domowego, środków czystości, opakowań oraz wielu artykułów niezbędnych w miejscu pracy i w domu. Naszym zasięgiem obejmujemy województwo lubuskie oraz województwa ościenne. Zatrudniamy 30 osób które zajmują się sprzedażą, przygotowaniem i dostarczaniem  towaru do klienta. Obsługujemy zarówno sklepy, firmy jak i jednostki użyteczności publicznej.

    Magazynier-Kierowca z prawem jazdy kategorii B

    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • kompletacja towarów wg dokumentów
    • obsługa klientów na hali sprzedaży
    • wydanie towaru z magazynu
    • przyjęcia towarów i rozmieszczanie ich w magazynie
    • utrzymywanie porządku w miejscu pracy
    • załadunek i rozładunek
    • dostawa towarów na terenie trzech województw
    • przyjęcia gotówki
    • właściwy stosunek do klientów

    WYMAGANIA

    • sprawność fizyczna
    • umiejętność orientacji i dobrego zapamiętywania
    • należyta współpraca z innymi działami i pracownikami
    • komunikatywność i bystrość
    • czynne prawo jazdy kategorii B.
    • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów typu BUS

    OFERUJEMY

    • pracę w firmie z ponad 20 letnim doświadczeniem
    • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
    • premie uznaniowe i okolicznościowe
    • pracę w przyjaznej atmosferze
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania.

    Lub pod numerem telefonu: 605720897

    bottom