Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier Kierowca kat. B

PRZEDSIĘBIORSTWO OBROTU HURTOWEGO WOD BUD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

HURTOWNIA MATERIAŁÓW WOD - KAN - GAZ

 w Cieszycach koło Wrocławia,

lider branży z 30-letnim doświadczeniem, poszukuje do jednego ze swoich oddziałów w Cieszycach gmina Kobierzyce

MAGAZYNIERA - KIEROWCY kat B (mile widziane B+E)

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa samochodu dostawczego do transportu towarów

  • kompletacja zamówień oraz załadunek samochodów ciężarowych przy pomocy wózka widłowego

  • przygotowywanie oraz sprawdzanie dokumentów niezbędnych przy dostawach lub wysyłkach towarów

  • obsługa programów magazynowych w systemie informatycznym

Nasze wymagania:

* uprawnienia na wózki widłowe z wymianą butli gazowej (UDT) oraz prawo jazdy kat B (mile widziane B+E)

* solidności, rzetelności, uczciwości, niekaralności

* kultury osobistej w relacjach z klientami firmy

Gwarantujemy:

  • praca od pon-pt - 8h dziennie - 7-15 i 8-16

  • wolne weekendy

  • umowa o pracę,

  • terminowe wynagrodzenie

  • miłą atmosferę

Ogłoszenie archiwalne