Oferta pracy

Magazynier - Kierowca

"PALKO" ROBERT BRODZIŃSKIO firmie

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Korzenie naszej firmy sięgają 1993 roku, gdy w trudnym okresie transformacji stawialiśmy pierwsze kroki na rynku sprzedaży opakowań. Pod szyldem PALKO działamy od 1996 roku. Okres transformacji ustrojowej był czasem dużych zmian i niezwykle żywego pobudzenia w handlu. Nasza firma stała się częścią tej historii, znajdując swoje miejsce w hurtowym obrocie opakowaniami jednorazowymi. Funkcjonując przez wiele lat, głównie w oparciu o wzrastające potrzeby rynku lokalnego, umocniliśmy swoją pozycję jako jednej z najważniejszych firm województwa świętokrzyskiego w handlu opakowaniami.

Opis stanowiska:

  • rozładunki oraz załadunki
  • przyjmowanie dostaw
  • kompletacja wydań
  • wykonywanie poleceń przełożonego
  • dbanie o porządek w magazynie

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień magazynowych (w tym dokumentacji magazynowej)
  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat B
  • dyspozycyjność
  • uczciwość, odpowiedzialność, dokładność

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • dobrą atmosferę w miejscu pracy
  • system szkoleń

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy