Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier - Kierowca

NEWMOR Polska sp. z o.oO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy liderem wśród dostawców materiałów wykończenia wnętrz obiektów komercyjnych. Podstawą naszej działalności jest wiarygodność, a naszą ambicją jest nieustanne poszerzanie swoich możliwości. Newmor Polska tworzą ludzie: z bogatą wiedzą i doświadczeniem, nastawieni na pracę zespołową, dbający o szczegóły i pomocni na każdym etapie realizacji projektu. Nie boimy się wyzwań! Niestandardowe i innowacyjne pomysły stanowią dla nas próbę naszych możliwości, które chętnie podejmujemy.

Aktualnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Magazynier / Kierowca

Opis stanowiska pracy

  • przygotowywanie, wysyłanie, dowóz towarów z magazynu do klienta
  • przyjmowanie towarów do magazynu, w tym materiałów reklamowych
  • przygotowanie i wydawanie materiałów reklamowych dla klientów/handlowców zgodnie
    z ich zapotrzebowaniem
  • prowadzenie pomocniczej ewidencji w zakresie przychodów i rozchodów oraz stanu materiałów reklamowych
  • realizacja zakupów art. spożywczych i chemii gosp. na zabezpieczenie biur
  • realizacja zakupów na bieżące potrzeby magazyn
  • wysyłanie korespondencji firmowej- prowadzenie książki nadawczej

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • zdolności organizacyjne
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność
  • kultura osobista

Oferujemy

  • pracę w przodującej Firmie
  • stabilność zatrudnienia
  • bogaty pakiet socjalny
  • miłą atmosferę w pracy
  • ciekawe szkolenia

Prześlij nam swoje zgłoszenie poprzez przycisk aplikacji poniżej.

Ogłoszenie archiwalne