Oferta pracy

Magazynier - Kierowca

Eldar sp.j.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma z 30 letnim doświadczeniem oraz jeden z liderów w branży produkcji konfekcji damskiej na polskim rynku, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • rozładunek i załadunek towaru,
  • kompletowanie towaru i pakowanie paczek  zgodnie z wystawionymi fakturami,
  • zamówieniami
  • sprawdzanie wydawanego towaru pod względem ilościowym/jakościowym,
  • sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
  • rozwożenie towaru do klienta,
  • wykonywanie prac zleconych, związanych z bieżącymi działaniami

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dokładność, sprawność manualna,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • uczciwość, dokładność , odpowiedzialność,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i  umiejętności.

Prosimy o przesłanie swojego CV klikając przycisk aplikowania.

Do przesłanego CV prosimy dołączyć klauzulę: „Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy