Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Kierowca

PHL PHARMLAB JANUSZEWSKI I MOSZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw i porządkowanie grupami towarowymi na magazynie

  • realizowanie zamówień klientów na podstawie wystawionych dokumentów (pakowanie paczek dla kurierów lub rozwożenie do klientów)

  • obsługa elektrycznego wózka widłowego

  • obsługa programu magazynowego

  • dbanie o porządek w miejscu pracy (magazyn , samochód)

  • praca w zespole

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy magazynowej (materiałów medycznych będzie dodatkowym atutem)

  • uprawnienia na wózki widłowe mile widziane lub gotowość do zrobienia kursu (na koszt pracodawcy)

  • pakowanie paczek i obsługa firm kurierskich

  • niekaralność

  • obsługa komputera: pakiet Office

  • prawo jazdy kat.B (rozwożenie towaru do klientów)

Mile widziane

  • wykształcenie średnie

To oferujemy

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe

  • dużą swobodę w działaniu

  • wpływ na zarządzanie magazynem

  • miłą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Firma PHL Pharmlab z siedzibą w Łodzi (przemysłowy Teofilów) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko MAGAZYNIER - KIEROWCA do pracy w magazynie i w terenie.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do nas. Cenimy komfort pracy naszych pracowników i doceniamy ich za ich pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV drogą mailową. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.