Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LEMAR Electric Sp. z o.o. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
LEMAR Electric Sp. z o.o.

Magazynier/Kierowca pow. 3,5 tony, kat. B + C

LEMAR Electric Sp. z o.o.O firmie

  • Katowicka 104, Mysłowice
    Mysłowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 29 kwi 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Katowicka 104

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • krajowy transport rzeczy

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii B+C

  • aktualna karta kierowcy

  • aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowej na przewóz rzeczy

  • dokładność, odpowiedzialność, oraz rzetelnego podejście do powierzonych obowiązków

  • zaświadczenie o niekaralności

  • dyspozycyjność

  • dbałość o powierzony sprzęt

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, równoważny system pracy, jednomiesięczny okres rozliczeniowy

  • pracę od poniedziałku do piątku