Oferta pracy

PPHU MARKER MAREK MIKICIUK

Magazynier - Kierowca

PPHU MARKER MAREK MIKICIUKO firmie

  • Siedlce

    Siedlce, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 02 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy w samoobsługowym magazynie głównym

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów

  • realizacja bieżących zadań w magazynie (rozładunki, załadunki, kompletowanie)

Nasze wymagania

  • oczekujemy zaangażowania, komunikatywności i pozytywnego nastawienia

  • prawo jazdy kat B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • wykształcenie minimum średnie

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie

  • motywacyjny system wynagradzania

  • dobrą atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • umowę o pracę na pełny etat

Działamy na rynku od 1990 roku na terenie województw: mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego. Zajmujemy się sprzedażą produktów z branży biurowej, papierniczej, szkolnej i zabawkarskiej. Współpracujemy z producentami i importerami z całego kraju, dlatego też w ofercie posiadamy wszystkie dostępne marki na rynku z zakresu naszej działalności. Od 2015 roku jesteśmy częścią korporacji Kompania Biurowa, która w swojej działalności łączy kilkunastoletnią tradycję firm w niej uczestniczących z nowoczesną koncepcją świadczenia usług doradztwa, sprzedaży i dostaw wszelkich materiałów, które niezbędne są do prawidłowego funkcjonowania biura czy sklepu. Jesteśmy dostawcą ogólnopolskim, który dzięki centrom logistycznym zawsze znajduje się blisko swojego KLIENTA. Koncentrujemy się na obsłudze Klientów instytucjonalnych, banków, zakładów produkcyjnych, firm handlowych itp.

Przewiń do profilu firmy