Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Kierowca

AUTO-ELEMENTS

  • Siemianowice Śląskie

    Siemianowice Śląskie, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • praca w nowoczesnym magazynie

  • odbiór dostaw, rozładunek, kontrola jakości, składowanie, pakowanie, wydawanie

  • prowadzenie firmowego samochodu dostawczego

  • dostarczanie części zamiennych do serwisów samochodowych

  • utrzymywanie kontaktu z klientami Auto-Elements

Nasze wymagania

  • zainteresowanie motoryzacją

  • dobry kontakt z ludźmi

  • sprawne prowadzenie samochodu

  • miejsce zamieszkania - Katowice lub miasta ościenne

  • chętnie przyjmiemy studenta studiów niestacjonarnych lub ucznia (mile widziany kierunek techniczny)

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dobrej atmosferze

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • możliwość stałej wieloletniej współpracy w pełnym wymiarze

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

Jeśli jesteś studentem studiów niestacjonarnych lub uczniem, lubisz jeździć samochodem i chcesz pogodzić naukę z ciekawą, stałą pracą - zapraszamy do nas.

AUTO-ELEMENTS to nowoczesna hurtownia motoryzacyjna z magazynem wyposażonym w system WMS, która zaopatruje niezależne i autoryzowane warsztaty blacharsko-lakiernicze.