Oferta pracy

Magazynier - Kierowca

Izola Sp.z o.o. Sp.K. O firmie

Rekrutacja zdalna

Izola Sp.z o.o. Sp.K.

Puławska 506/508

Warszawa

Dynamicznie rozwijająca się hurtownia z branży instalacyjnej
poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie dostaw, ich składowanie oraz dbanie o ich odpowiednią ekspozycję
  • Współpraca z działem handlowym i księgowością
  • Wydawanie oraz transport produktów z magazynu
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Inwentaryzacje

Wymagania:

  • Znajomość gospodarki magazynowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych do 3,5 t
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Prawo jazdy kat B
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia
  • Cenimy cechy osobowości: b. dobra organizacja pracy, rzetelność, dokładność, kreatywność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Motywujący system wynagradzania uzależniony od wyników pracy
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Stabilność zatrudnienia
Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli – warunek konieczny (RODO):

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub inny sposób wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne do IZOLA Sp. z o.o. Sp. K. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się przetwarzanie i przechowywanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeśli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji usunąć Twoje dane z naszej bazy danych – wyślij mail o cofnięciu takiej zgody na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy