Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Kierowca

DAC TER Dariusz CuchO firmie

  • Stanisława Bodycha 116
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

DAC TER Dariusz Cuch

Stanisława Bodycha 116

Warszawa

Firma DAC-TER zatrudni osobę na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • kompletowanie zamówień dla Klientów
  • przyjmowanie/wydawanie towaru wg specyfikacji
  • załadunek/rozładunek towaru
  • prowadzenie samochodu, na który zezwala posiadana kategoria prawa jazdy (minimum kat. B)
  • zaopatrzenie oddziałów handlowych firmy na terenie Warszawy
  • dowóz towarów do Klientów na terenie Warszawy i okolic

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kategorii B
  • zdolność szybkiego uczenia się asortymentu
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność, samodzielność, wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mile widziana umiejętność obsługi wózków widłowych

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę (pełny etat)
  • miejsce pracy jeden z oddziałów handlowych w Warszawie
  • zarobki adekwatne do wykonywanej pracy
  • pracę w miłym, pomocnym zespole
  • szkolenia i stałe podnoszenie kwalifikacji
  • możliwość awansowania na wyższe stanowisko

KONTAKT
Dział Kadr
tel. (22) 723 08 98
tel. kom. 602 731 031

Ogłoszenie archiwalne