Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier - Kierowca Wózka Jezdniowego

  • Wieruchów (pow. warszawski zachodni), Warszawa, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla budownictwa i wentylacji. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna i troska o środowisko. Firma działa w trzech obszarach branży budowlanej: wentylacja i klimatyzacja, profile budowlane (systemy dachowe i elewacyjne) oraz hale o konstrukcji stalowej. W Polsce siedziba główna zlokalizowana jest w Wieruchowie (gmina Ożarów Mazowiecki).

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    MAGAZYNIER - KIEROWCA WÓZKA JEZDNIOWEGO
    Miejsce pracy: Wieruchów k/Warszawy

    OPIS STANOWISKA:

    • rozładunek / załadunek towarów,
    • wydawanie towaru,
    • kompletacja zamówień.

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie w pracy na magazynie,
    • uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym,
    • mile widziane doświadczenie na magazynie wysokiego składowania,
    • dokładność, sumienność,
    • gotowość do pracy 3-zmianowej.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (brak sezonowości)
    • możliwość rozwoju
    • wynagrodzenie zasadnicze + premia + wysokie dodatki za pracę w nocy
    • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie)
    • program „poleć pracę”
    • nagroda za staż pracy
    • świeże owoce, herbata, dostęp do dystrybutora z wodą gazowaną i niegazowaną
    • możliwość przyuczenia
    • atrakcyjne warunki pracy, rozbudowane zaplecze socjalne
    • wysokie standardy BHP
    • możliwość dojazdu komunikacją podmiejską (linie 743, L7-)

    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadesłanie aktualnego CV klikając w przycisk Aplikuj.

    Informujemy, że firma skontaktuje się tylko z wybranymi Kandydatami.