SERVICE LAB Sp. z o.o.

Magazynier - Kierowca wózka widłowego

SERVICE LAB Sp. z o.o.O firmie

4 600 zł brutto / mies.

Magazynowa 3

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Odbiór i wysyłkę dostaw

  • Wypełnianie dokumentacji wysyłkowej (dokumenty CMR)

  • Rejestrowanie dostaw i wysyłek w systemie komputerowym

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego oraz praktycznego doświadczenia w obsłudze wózków widłowych bocznych - warunek konieczny

  • Umiejętności obsługi komputera

  • Doświadczenia w pracy na magazynie

  • Dobrej organizacji pracy

  • Zaangażowania w wykonywane obowiązki

To oferujemy

  • Praca w młodym, zgranym zespole

  • Docelowo umowa o pracę

  • Praca na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku

  • Pakiet socjalny (fundusz socjalny, karty Multisport, ubezpieczenie grupowe)