Logo Pracuj.pl

Magazynier – Kierowca

RENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjęcia i rozładunek towarów
  • Obsługa dokumentacji przewozowej i magazynowej
  • Dbanie o ład i porządek na magazynie
  • Przygotowanie towaru do dostawy i wysyłki
  • Realizacja bieżących zadań w magazynie (rozładunki, załadunki, kompletowanie
  • Kierowanie pojazdami dostawczymi do 3,5t

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Mile widziane znajomość obsługi maszyn budowlanych
  • Wykształcenie min. Zawodowe

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego (m.in. szkolenia, kursy, uprawnienia)
  • Otwartość na wdrażanie własnych pomysłów oraz możliwość inicjowania zmian
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

RENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Grupa Renta to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma w segmencie wynajmu sprzętu budowlanego. Powstała w 2016 w Finlandii, rozwinęła się z lokalnej spółki w istotnego gracza na rynkach nordyckich z ambicjami odegrania ważnej roli w innych krajach basenu Morza Bałtyckiego.

W kolejnym kroku, wychodząc poza kraje nordyckie, Renta utworzyła w Polsce spółkę, której celem jest zbudowanie ogólnopolskiej sieci oddziałów.

Lokalizacja miejsca pracy

Nowo otwierany zakład we Wrocławiu na ulicy Sołtysowickiej, Gdańsk lub Bielsko-Biała

Magazynier – Kierowca, Wrocław