Logo Pracuj.pl

Magazynier - Kierowca z kat. B

DAILYFRUITS S.C.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
    Gdańsk
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

DAILYFRUITS S.C.

Wodnika 50

Osowa

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Konfekcjonowanie bardzo przyjemnych produktów jakim są owoce i warzywa.
  • Transport towaru do magazynu- niedługie trasy, część czasu pracy to praca w magazynie.
  • Transport owocowych skrzynek do naszych Klientów.
  • Załadunki i rozładunki transportów.
  • Sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami.
  • Praca w godzinach porannych.

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego.
  • Dyspozycyjność - praca w dniach: niedziela-piątek z 1 dniem wolnym w środku- do ustalenia.
  • Dodatkowym atutem będą badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenia lub B2B.
  • Elastyczny grafik czasu pracy.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów - m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna , owoce :)
  • Pracę w niedużym, zgranym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu - prześlij CV.

Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami, więc wyróżnij się już na wstępie.

Stabilna firma z 10 letnim doświadczeniem w logistyce świeżych produktów do biur i zakładów pracy.

Obecnie poszukujemy do Naszej Spółki córki - Owoce do Biura osoby na stanowisko w magazynie łączące prace magazynowe z jazdą samochodem dostawczym, kat B.

Magazynier - Kierowca z kat. B, Wodnika 50, Osowa, Gdańsk