Oferta pracy

Magazynier - Kierowca - Zaopatrzeniowiec

WOTEL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 000‐7 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budującą domy modułowe. Poszukujemy odpowiedzialnej i sumiennej osoby do obsługi, opieki i zarządzania magazynem materiałów i narzędzi, przy ścisłej współpracy z Kierownikiem Budowy.

Praca całoroczna na hali produkcyjnej.

Miejsce pracy: Kraków, Podgórze (port Płaszów)

Zakres obowiązków:

  • pełna kontrola i odpowiedzialność nad stanem magazynu, w tym prowadzenie dokumentacji magazynowej wejść i wyjść, m.in. monitorowanie wydawania i odbioru narzędzi oraz sprzętu od pracowników
  • uzupełnianie stanu magazynu oraz naprawa zepsutego lub wadliwego sprzętu
  • współpraca z innymi działami wewnętrznymi spółki oraz zewnętrznymi dostawcami i podwykonawcami
  • wykonywanie prac zleconych, związanych z bieżącymi działaniami

Oczekujemy:

  • doskonałej organizacji pracy oraz dostępnych zasobów
  • dokładności, siły, uczciwości i odpowiedzialności w działaniu
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywności, zaangażowania, pracowitości i punktualności
  • umiejętności radzenia sobie ze stresem oraz pracy w zespole

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (o kierunku technik lub logistyk)
  • umiejętności typu "złota rączka"
  • znajomość nowoczesnych technik lub systemów magazynowych
  • znajomość języka angielskiego i/lub ukraińskiego i/lub rosyjskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • dużym atutem będzie także znajomość podstawowych materiałów budowlanych

Oferujemy:

  • umowę o pracę (możliwe zlecenie lub B2B);(okres próbny na umowę zlecenia)
  • ciekawą pracę z doświadczonym zespołem
  • rozwój i praktyczną wiedzę nt. zarządzania produkcją
  • stabilne wynagrodzenie zależne od wyników pracy i posiadanych umiejętności

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy