Magazynier

Vetoquinol BiowetO firmie

Vetoquinol Biowet

Gorzowska 11A

Kłodawa (pow. gorzowski)

Jesteśmy międzynarodową firmą farmaceutyczną, której misją jest dbanie o zdrowie zwierząt i ludzi. Wyróżniamy się innowacyjnymi produktami i serwisami dopasowanymi do potrzeb naszych klientów: lekarzy weterynarii, hodowców i właścicieli zwierząt. Działamy na terenie 27 krajów, a wszystkich nas łączą trzy wartości: zaufanie, podejmowanie wyzwań i współpraca.

MAGAZYNIER

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolność do podnoszenia ciężarów o wadze do 30 kg
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • elastyczność w działaniu
  • rzetelność, odpowiedzialność i sumienność w podejściu do obowiązków
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (8:00 – 16:00, 10:00 -18:00)
  • komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej

Obowiązki:

  • przyjmowanie dostaw produktów
  • przygotowywanie wysyłek produktów
  • wykonywanie operacji w systemie komputerowym
  • wypełnianie dokumentacji
  • przestrzeganie obowiązujących procedur i zasad GMP

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (system 2 zmianowy)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wsparcie merytoryczne i możliwości rozwoju
  • Przyjazna atmosfera w zespole
  • Pikniki rodzinne, imprezy dla dzieci
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Karty na święta i inne świadczenia socjalne
  • Programy dla pracowników m. in. Jedz i ruszaj się z Vetoquinol, Złote Myśli, Trenerzy Wewnętrzni

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny w formie elektronicznej
prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy