Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

FORBUILD S.A.O firmie

FORBUILD S.A.

Aleja Krakowska 94

Kolonia Warszawska (pow. piaseczyński)

Twój zakres obowiązków

  • Prawidłowy obrót towaru w magazynie,

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru w magazynie.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi,

  • Znajomości obsługi komputera (mile widziana znajomość programów magazynowych).

  • Ważne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Atrakcyjne warunki finansowe,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • pikniki rodzinne

  • nagrody świąteczne

FORBUILD S.A., jako jedno z wiodących przedsiębiorstw branży budowlanej koncentrujemy się na najlepszych technologiach i trwałych, systemowych rozwiązaniach dla budownictwa.

Największy nacisk kładziemy przy tym na doskonałą jakość oraz wysokie wymogi, które muszą spełnić nasze produkty oraz sprzęt. Tak samo ważny jest dla nas fakt, by usługi wykonywane przez nas były na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz rozwijać swoje kwalifikacje w zespole profesjonalistów – zgłoś się do nas!

www.forbuild.eu