Ta oferta pracy jest nieaktualna od 227 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier/Komisjoner

  • Niemcy
  • Specjalista
  • 2017-09-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rhenus Logistics S.A. jest częścią międzynarodowego koncernu skupiającego ponad 500 oddziałów na całym świecie z ponad 26 tysiącami pracowników, świadczącego pełen wachlarz usług logistycznych.
    Obszary działalności Rhenusa obejmują logistykę kontraktową, logistykę frachtową, logistykę portową, jak i również transport publiczny.
    Oddział Rhenus Logistic w Hörselgau zajmuje się
    logistyką kontraktową.

    Chcielibyśmy, zaprosić Państwa na spotkanie wstępnej rekrutacji na stanowisko MAGAZYNIER/KOMISJONER w Niemczech.

    Na spotkaniu będzięmy omawiać szczegóły naszej pracy / waszego zatrudnienia /pokaz wideo , na którym będą ukazane nasze hale i stanowiska na których pracujemy
    Spotkanie odbedzie sie
    w dniach 02.10. – 03.10.2017
    w KRAKOWIE
    W godzinach 8:00 – 18:00

    Do 29.09.2017 do godziny 14:00 zbieramy zgłoszenia , osób chętnych do wzięcia udziału w takim spotkaniu.

    Na w/w spotkanie prosimy zabrać CV oraz wypełniony kwestionariusz osobowy.

    Osoby chętne na spotkanie wstępnej rekrutacji proszone są, o wysłanie e-mail ze swoja kandydatura.

    W e-mail zwrotnym otrzymacie dokładny adres i termin spotkania.

    Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu.

    OPIS STANOWISKA:

    • Komisjonowanie – kompletowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki
    • Wyszukiwanie towarów według określonego klucza
    • Kompletowanie zamówień za pomocą skanera
    • Obsługa akumulatorowego wózka jezdniowego
    • Załadunek/ rozładunek zamówień
    • Rozładunek towaru według ustalonego schematu

    WYMAGANIA:

    • Dokładność oraz szybkość w działaniu
    • Zdolność do pracy
    • Umiejętność pracy pod presja czasu
    • Odpowiedzialność, Zdyscyplinowanie
    • Motywacja do pracy
    • NIE WYMAGANY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

    Oferujemy:

    • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • ponad taryfowe, terminowe wynagrodzenie zgodne z niemieckimi przepisami
    • szkolenie z obsługi wózka jezdniowego i systemu magazynowego
    • możliwość długoterminowej współpracy
    • zakwaterowanie firmowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.