Oferta pracy

Magazynier

Volkswagen Group Polska

  • Komorniki (gm. Komorniki)

    Komorniki (gm. Komorniki), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Rozpakowanie i przyjęcie dostaw

  • Rozmieszczanie asortymentu w lokalizacjach magazynowych

  • Transport wewnętrzny towaru

  • Dbałość o porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Posiadasz dobrą kondycję fizyczną

  • Angażujesz się w wykonywane obowiązki

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze magazynowania lub produkcji

  • Wykonujesz powierzone zadania rzetelnie i dokładanie

  • Jesteś osobą uczciwą, godną zaufania

  • Chętnie się uczysz , wykazujesz otwartość na zmiany i elastyczne podejście do pracy

  • Lubisz pracę zespołową

  • Posiadasz gotowość do pracy w systemie zmianowym sześciodniowym

  • Pozytywnie podchodzisz do pracy każdego dnia

  • Dodatkowym Twoim atutem będą uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości 3320 złotych brutto + 18% premii (zależnej od wyników pracy indywidualnej i grupowej)

  • Dodatek dla osób posiadających uprawnienia na wózki widłowe 250 złotych brutto za kat II lub 300 złotych brutto za kat I

  • Pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (06:00-14:00, 14:00-22:00) oraz średnio jedna sobota w miesiącu (07:00-15:00), za które przysługuje dzień wolny w tygodniu

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w koncernie motoryzacyjnym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • parking dla pracowników

  • szkolenie na wózki widłowe dla osób bez uprawnień

Jesteśmy częścią Grupy Volkswagen, światowego lidera rynku motoryzacyjnego oraz numerem 1 na polskim rynku. Naszym Klientom oferujemy znane marki samochodów: Volkswagen Samochody Osobowe, Audi, SEAT, Skoda, Porsche, Volkswagen Samochody Użytkowe. Bycie liderem motywuje nas do dalszego rozwoju. Mamy ambicję wyznaczania trendów w obszarze innowacji. Nieustannie poszukujemy także nowych pasjonatów samochodów, gotowych podejmować odważne wyzwania, dążących do realizacji ambitnych celów i potrafiących działać zespołowo.

Przewiń do profilu firmy