Oferta pracy

Magazynier

Grupa Komputronik

3 2003 600 brutto / mies.

Krzysztofa Kolumba 8

Komorniki (gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw, wysyłka towaru oraz kompletacja zamówień.

  • Obsługa programu magazynowego w zakresie wykonanych operacji magazynowych.

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji okresowych zgodnie z przyjętymi procedurami.

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz o bezpieczeństwo powierzonego towaru, aby cały zespół mógł pracować w komfortowych warunkach.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Dobra organizacja czasu pracy.

  • Wytrwałość w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Gotowość do pracy w systemie 1 lub 2-zmianowym.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Realną szansę na awans w strukturach Działu Logistyki i całej organizacji

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Korzystny pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • rekrutacje wewnętrzne