Logo Pracuj.pl

Magazynier

AK Spółka z o.o.O firmie

  • Komorniki (gm. Komorniki), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

AK Spółka z o.o.

Kolejowa 179

Komorniki (gm. Komorniki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zamawianie i przyjmowanie dostaw materiałów do magazynu
  • zasilanie gniazd produkcyjnych w niezbędne materiały
  • odbieranie wyrobów gotowych z produkcji i przyjmowanie na magazyn

Nasze wymagania

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (mile widziane)
  • nie przejmuj się brakiem doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy
  • chęć do pracy :)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca w stabilnej firmie o wysokim poziomie rozwoju technicznego,
  • praca w systemie 3-zmianowym
  • możliwość awansu z rekrutacji wewnętrznej,
  • nagrody okolicznościowe,
  • pozytywna atmosfera pracy,

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • celebrujemy słodkie okazje
  • nagrody okolicznościowe
  • imprezy dla pracowników
  • konkursy dla dzieci pracowników

Zatrudnij się i zgarnij 2000 zł brutto w ciągu 6 m-cy.

Wypłata 1000,00 zł brutto po 3 m-cach pracy i 1000,00 zł brutto po kolejnych 3 miesiącach.

O nasAK Spółka z o. o. to firma produkcyjna z 35-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Nasze produkty z branży AGD, kolejowej, automotive, elektrotechnicznej oraz meblowej trafiają na rynki krajowe jak i zagraniczne.

Magazynier, Kolejowa 179, Komorniki (gm. Komorniki)