Logo Pracuj.pl

Magazynier (kompletacja - chłodnia)

Dino Polska S.A.O firmie

  • Sieroniowice (pow. strzelecki)
    Sieroniowice (pow. strzelecki), opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie zamówień w chłodni
  • Praca z artykułami spożywczymi
  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy
  • Wykonywanie pozostałych prac magazynowych

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność, praca w godz. 10-18, 18-2
  • Uprawnień do obsługi wózków widłowych transportu poziomego (mile widziane)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w niskich temperaturach

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych
  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO

Magazynier (kompletacja - chłodnia), Sieroniowice (pow. strzelecki)