Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier - kompletacja zamówień

Abalone Poland Sp. z o.o. O firmie

4 5005 500 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376
poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem
  • Przygotowywanie zamówienia do wysyłki
  • Przyjmowanie towarów
  • Pakowanie paczek i wydawanie kurierom
  • Rozmieszczanie towarów na magazynie

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera
  • Motywacja do pracy
  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Warunki oferty:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając przycisk „Aplikuj” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą na ul. Marszałkowska 126, 00-008 Warszawa będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym.

Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.

Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.

Ogłoszenie archiwalne