Ta oferta pracy jest nieaktualna od 162 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier Kompletacji (Lubin)

  • Lubin, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 09.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Lubin
    DC05

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie prawidłowego funkcjonowania centrum dystrybucyjnego poprzez - zgodne z obowiązującymi standardami firmowymi - przyjęcie, rozmieszczanie, przygotowywanie (kompletację) oraz wydawanie towarów.

    Wymagania:

    • gotowość do pracy w różnych porach dnia, w tym w porze nocnej oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele)
    • gotowość do pracy fizycznej
    •  doświadczenie w obsłudze wózków jezdniowych oraz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne mile widziane, nie są jednak warunkiem koniecznym
    •  dokładność, rzetelność, odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • umowę o pracę bez okresu próbnego
    • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • bezpłatny posiłek
    • dofinansowanie do karty multisport
    • bogaty pakiet socjalny (m.in. programy prozdrowotne, wyprawki dla noworodków i pierwszoklasistów, bony i paczki świąteczne dla pracowników oraz dzieci, nieoprocentowane pożyczki oraz zapomogi, kolonie i obozy językowe dla dzieci, wsparcie dla dzieci niepełnosprawnych, imprezy integracyjne dla pracowników)
    • możliwość skorzystania z bezpłatnych usług fizjoterapeuty

    Poniżej podawane przez Ciebie dane osobowe w formularzu aplikacyjnym oraz we wgrywanym CV są zbierane przez nas - spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Żniwnej 5, 62-025 w Kostrzynie („Administrator”, „nas”), jako administratora Twoich danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko do nas. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018-05-14-Polityka-Prywatno%C5%9Bci-Jeronimo-Martins-Polska.pdf

    Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej ponad 2720 sklepów w ponad tysiącu miejscowości.

    Firma zatrudnia w Polsce ponad 60 tys. pracowników