Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier Kompletacji (Operator Wózka Wysokiego Składu)

Jeronimo Martins Polska S.A.O firmie

  • ul. Kartuska 491, 80-298 Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Magazynier Kompletacji (Operator Wózka Wysokiego Składu)Numer ref.: DC15

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Obsługa wózków podnośnikowych (wysoki skład do 8 m)
  • Rozmieszczenie towarów zgodnie ze standardami firmy
  • Przygotowanie towarów do wysyłki do sklepów
  • Obsługa wózka widłowego
  • Udział w procesie inwentaryzacji stanów magazynowych zgodnie z procedurami wewnętrznymi

Jakich osób szukamy?

  • Z doświadczeniem w obsłudze wózków podnośnikowych (wysoki skład do 8 m)
  • Posiadających uprawnienia UDT do kierowania wózkami podnośnikowymi
  • Gotowych do pracy fizycznej w systemie zmianowym (11:15 -19:30; 20:30 - 04:45) oraz weekendy i święta
  • Gotowych do pracy w zmienno-temperaturowych warunkach
  • Odpowiedzialnych, rzetelnych i efektywnych w działaniu
  • Dbających o bezpieczne środowisko pracy

Co zapewniamy?

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • Podwyżki stażowe
  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na stanowisku
  • Programy wspierające zdrowie – rozgrzewki przed pracą oraz dostęp do gabinetu fizjoterapii
  • Codziennie bezpłatne dwudaniowe obiady

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Kostrzynie, (62-025)  ul. Żniwna 5, Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018-05-14-Polityka-Prywatno%C5%9Bci-Jeronimo-Martins-Polska.pdf

Ogłoszenie archiwalne