Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier kompletacji- Parzniew k. Pruszkowa

  • Parzniew (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Parzniew (pow. pruszkowski)

    Zakres obowiązków

    • Kompletowanie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem sklepów przy użyciu wózka elektrycznego unoszącego oraz skanera ręcznego;
    • Zabezpieczenie skompletowanych palet;
    • Utrzymanie procesu wysyłki towarów z centrum dystrybucyjnego do sklepów;
    • Wsparcie w procesie inwentaryzacji stanów magazynowych zgodnie z procedurami wewnętrznymi i poleceniem przełożonego.

    Oczekiwania

    • Gotowość do pracy fizycznej średnio 40 godzin w tygodniu w równoważnym systemie czasu pracy;
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (11:00 -19:45; 20:30 - 04:45) oraz weekendy;
    • Gotowość do pracy w zmienno-temperaturowych warunkach;
    • Zaangażowanie, sumienność, punktualność;
    • Uprawnienia na wózki oraz książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych- mile widziane.

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę bez okresu próbnego);
    • Wynagrodzenie podstawowe 3000zł brutto + premia uzależniona od indywidualnych wyników max 1850zł brutto oraz nagroda za obecność 550zł brutto;
    • Rozgrzewki przed rozpoczęciem pracy oraz możliwość korzystania z gabinetu fizjoterapii;
    • Gorący dwudaniowy posiłek;
    • Rozbudowane wdrożenie oraz możliwość zdobycia uprawnień wewnętrznych do obsługi wózków widłowych;
    • Bogaty pakiet socjalny (karta mulitisport, pakiet prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenie na życie, program pożyczek i zapomóg, paczki pracownicze oraz bony świąteczne);
    • Wsparcie w dowozie do pracy dla większych grup z miejscowości: Pruszków, Pułtusk, Sochaczew, Nasielsk, Płońsk, Ciechanów, Nowe Miasto, Nowy Dwór Mazowiecki.

    Powyżej podawane przez Ciebie dane osobowe w formularzu aplikacyjnym oraz we wgrywanym CV są zbierane przez nas - spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Żniwnej 5, 62-025 w Kostrzynie („Administrator”, „nas”), jako administratora Twoich danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko do nas. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018-05-14-Polityka-Prywatno%C5%9Bci-Jeronimo-Martins-Polska.pdf

    Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej ponad 2720 sklepów w ponad tysiącu miejscowości.

    Firma zatrudnia w Polsce ponad 60 tys. pracowników