Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczneO firmie

PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczne

Składowa 3

Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i wydawanie dostaw towaru

  • oznakowywanie towaru w magazynie

  • inwentaryzacja stanów magazynowych

  • wypełnianie dokumentacji technicznej towaru

  • konfekcjonowanie towaru do wysyłki i do wydania

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub zawodowe

  • doświadczenie w pracy w magazynie

  • znajomość procesów i zagadnień związanych z gospodarką magazynową

  • uprawnienia operatora na wózki widłowe

  • dokładność i odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

  • dynamika i dyspozycyjność

To oferujemy

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w firmie będącym liderem na rynku w swojej branży

  • stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi

  • miejsce pracy: nowoczesne Centrum Logistyki Koninko

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • dofinansowanie do opieki medycznej

  • Pracowniczy Plan Kapitałowy

  • ubezpieczenie na życie

  • bony na święta, nagrody jubileuszowe

PROMAG S.A. (www.promag.pl) to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od prawie 40 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsłudze na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy