Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczne

  • Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

    Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i wydawanie dostaw towaru

  • oznakowywanie towaru w magazynie

  • inwentaryzacja stanów magazynowych

  • wypełnianie dokumentacji technicznej towaru

  • konfekcjonowanie towaru do wysyłki i do wydania

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub zawodowe

  • doświadczenie w pracy w magazynie

  • znajomość procesów i zagadnień związanych z gospodarką magazynową

  • mile widziane uprawnienia operatora na wózki widłowe

  • podstawowe, proste umiejętności ślusarskie będą mile widziane

  • dokładność i odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w firmie będącym liderem na rynku w swojej branży

  • stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi

  • miejsce pracy: nowoczesne Centrum Logistyki Koninko

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • dofinansowanie do opieki medycznej

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • ubezpieczenie na życie

  • bony na święta, nagrody jubileuszowe

  • sfinansowanie kursu na operatora wózka widłowego

  • możliwość uzyskania premii za polecenie kandydata do pracy

  • wyjazd integracyjny

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PROMAG S.A. (www.promag.pl) dostawca systemów magazynowych i sprzętu transportu wewnętrznego zatrudni w Centrum Logistycznym w Koninku koło Poznania, osobę na stanowisko:

MAGAZYNIER Koninko

Przewiń do profilu firmy