Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Konserwator Szalunków

Palisander Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Nasze wymagania

  • Chęci do pracy

  • Dobry stan zdrowia

  • Zaangażowanie

  • Uczciwość

  • Zmysł techniczny i umiejętność obsługi elektronarzędzi

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózek widłowy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Uprawnienia spawalnicze

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pakiet medyczny

  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

Palisander Sp. z o.o. to w 100% polska firma stawiająca jakość, rzetelność i innowacyjność na pierwszym miejscu. Wynajmujemy systemy szalunkowe przedsiębiorstwom budowlanym. Działamy w zakresie budownictwa kubaturowego, przemysłowego i inżynieryjnego.

Od zawsze stawiamy na ludzi – młodych, kreatywnych, nie bojących się żadnych wyzwań.

Przewiń do profilu firmy