Oferta pracy

Magazynier

Mabion S.A.

  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Mabion S.A.

Langiewicza 60

Konstantynów Łódzki

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu;

  • Rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów w magazynie; zabezpieczenie ich przed ubytkami, zniszczeniem; zabrudzeniami;

  • Wydawanie materiałów na potrzeby produkcji;

  • Stosowanie odpowiednich zabiegów konserwacyjnych, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, wraz z urządzeniami;

  • Prowadzenie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, ewidencji ruchu i stanów zapasów (ilościowej ewidencji magazynowej) oraz innych wymaganych ewidencji, rejestrów, wykazów, sprawozdań;

  • Odbiór i wydawanie odpadów ze Strefy Wytwarzania.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego wysokiego składu;

  • Książeczka Sanitarno-Epidemiologiczna;

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (możliwe zmiany nocne i weekendowe);

  • Gotowość do pracy fizycznej średnio - ciężkiej;

  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z GDP i GMP;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej;

  • Praktyczna znajomość pakietu Office, obsługi komputera oraz systemów ERP

To oferujemy

  • Pewność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające Twoją wiedzę i doświadczenie;

  • Realną możliwość awansu na wyższe stanowiska;

  • Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna) z możliwością poszerzenia pakietów o inne, które Nam zaproponujesz;

  • Pracę w miłej atmosferze, którą tworzy zespół i liderzy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • program ambasadorski

  • dodatki do pracy zmianowej

Mabion S.A.

Mabion SA to czołowa polska firma biotechnologiczna utworzona w celu wprowadzenia na rynek leków biotechnologicznych najnowszej generacji opartych na humanizowanych przeciwciałach monoklonalnych. W ciągu kilku lat Mabion posiadł kompetencję wytwarzania dowolnych leków biotechnologicznych od fazy projektowania, poprzez wybór platformy i technologii wytwarzania, aż do wyprodukowania gotowego leku. Spółka prowadzi w Łodzi prace badawczo-rozwojowe nad kilkoma lekami biotechnologicznymi, stosowanymi w leczeniu nowotworów oraz chorobach metabolicznych. W najbliższym czasie planowane jest rozpoczęcie wytwarzania leków biotechnologicznych Spółki w dużych skalach w Kompleksie Naukowo-Przemysłowym Biotechnologii Medycznej w Konstantynowie Łódzkim. Więcej informacji dostępne na www.mabion.eu

Przewiń do profilu firmy