Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

FAINA LIFESTYLE Sp. z o.o.

  • Niesięcin 17
    Konstantynów Łódzki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Pracownik fizyczny

Niesięcin 17

Konstantynów Łódzki

 Firma Faina Lifestyle Sp. z o.o należy do grupy Motion Fashion Network Europe GmbH. Naszą misją jest dostrarczanie markom z segmentu odzieżowego, skórzanego, kosmetycznego i akcesoryjnego innowacyjnych rozwiązań logistycznych oraz E Commers , które skutkują dynamicznym wzrostem sprzedaży i optymalizacją kosztów łąńcucha dostaw.

Magazynier

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie towarów i sprawdzenie zgodności z dokumentami dostawcy
  • Układanie, rozmieszczenie towaru w magazynie
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki
  • Kontrola ilościowa i jakościowa towarów spakowanych według zamówienia
  • Praca z systemem i urządzeniami magazynowymi (skaner, drukarka)
  • Dbanie o czystość ,porządek  i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Umiejętność obsługi skanera, komputera i drukarki
  • Dyspozycyjność i sumienność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:00-14:00/ 14:00-22:00)
  • Dbanie o właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia (UDT) do kierowania wózkiem widłowym mile widziane

Oferujemy:

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie  plus premia za frekwencję
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie oraz możliwość rozwoju
  • Szkolenia.
  • Kurs na wózki elektryczne
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by być najlepszym ekspertem w dziedzinie E Commers i dystrybucji. Zapraszamy dołącz do nas.

Ogłoszenie archiwalne