Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

SKRZESZEWSKA-KIECOL MONIKA ARKADA

  • Kórnik

    Kórnik, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Główne zadania:

Przygotowanie i wydawanie zamówień

Składowanie na regałach

Załadunki i rozładunki towarów przy użyciu wózków widłowych

Przeprowadzanie inwentaryzacji

Umieszczanie towarów w odpowiednich lokalizacjach magazynowych

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku lub znajomość branży pokryć dachowych

Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT

Zaangażowania, sumienności, rzetelności

Komunikatywności oraz umiejętności pracy zespołowej

Mile widziane wykształcenie średnie

To oferujemy

Oferujemy:

Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Przyjazną atmosferę

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

O nas

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży pokryć dachowych poszukuje do pracy osoby na stanowisko magazyniera.