Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

Nastex sp. z o.o.O firmie

Nastex sp. z o.o.

Słowackiego 5

Kostrzyn

Firma Nastex Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Alnassaj która powstała w 1996r.
Głównym obszarem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja tkanin tapicerskich.

Stawiamy na wysoką jakość produktów i obsługi. Współpracujemy z hurtowniami tkanin, producentami mebli tapicerowanych a także studiami dekoracji oraz projektantami.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby do pracy na stanowisku
MAGAZYNIERA

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i rozładunek towarów
  • Kompletacja wysyłek
  • Nadzór nad dokumentacją magazynową
  • Praca ze skanerem i/lub komputerem

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy magazynowej- warunek konieczny
  • Wykształcenie min. Zawodowe lub średnie
  • Znajomość obsługi komputera
  • Dyspozycyjność, dokładność, umiejętność pracy w zespole
  • Chęć i gotowość do pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach (praca jednozmianowa, wolne weekendy)
  • Pracę w młodym energicznym zespole
  • Pomoc we wdrożeniu w obowiązki
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne