Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Nastex Sp. z o.o.O firmie

  • Kostrzyn

    Kostrzyn, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 07 lip 2021
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie/rozładunek towarów do magazynu (odbiór jakościowy i ilościowy)

  • Sprawdzanie zgodności dokumentów dostarczonego towaru

  • Kompletowanie towarów oraz ich wydawanie/wysyłka z magazynu

  • Wystawianie dokumentów wydania towaru

  • Planowanie oraz sterowanie zapasami magazynowymi

  • Posługiwanie się przyjętym w magazynie systemem identyfikacji towarów

  • Przyjmowanie i realizacja reklamacji

  • Gospodarowanie opakowaniami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy magazynowej min.2 lata- warunek konieczny

  • Znajomość branży meblarskiej

  • Wykształcenie min. zawodowe lub średnie

  • Znajomość obsługi komputera (umiejętność obsługi Pakietu MS Office: Word, Excel).

  • Dyspozycyjność, dokładność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

  • oraz chęć i gotowość do intensywnej pracy.

  • Czynne prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach (praca jednozmianowa, wolne weekendy)

  • Pracę w młodym energicznym zespole

  • Pomoc we wdrożeniu w obowiązki

Nastex Sp. z o.o.

Firma Nastex Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Alnassaj która powstała w 1996r.

Głównym obszarem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja tkanin tapicerskich.

Stawiamy na wysoką jakość produktów i obsługi. Współpracujemy z hurtowniami tkanin, producentami mebli tapicerowanych a także studiami dekoracji oraz projektantami.

Przewiń do profilu firmy