Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Wendre Poland

  • Tryb wypłaty:miesięczna

aleja Milenijna 2

Kostrzyn nad Odrą

Twój zakres obowiązków

  • prace magazynowe.

Nasze wymagania

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • sumienność, odpowiedzialność.

Mile widziane

  • podstawowa znajomości obsługi komputera.

To oferujemy

  • pracę w rozwojowym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,

  • stabilne warunki zatrudnienia i niezbędne narzędzia pracy w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • ciekawą pracę i przyjazną atmosferę,

  • stałe wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami pracy,

  • pracę w systemie dwuzmianowym