Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

KMG Holding

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie oraz sortowanie produktów na pakiety,

  • przygotowywanie gotowych pakietów z odzieżą, obuwiem,

  • dbanie o właściwe rozmieszczenie nowych towarów na powierzchni magazynowej,

  • dbanie o utrzymanie czystości na sortowni,

  • inne prace magazynowe i porządkowe.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i aktywne podejście do pracy,

  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stałe godziny pracy oraz zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.