Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Koszalin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Magazynier
    Miejsce pracy: Koszalin
    Numer ref. 01/0301/2019

    Twoje zadania:

    • przyjmowanie i wydawanie materiałów dostarczonych do i z magazynu
    • sporządzanie prawidłowej dokumentacji
    • przygotowanie i przepakowanie materiałów

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie min. zawodowe
    • uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków typu Reach Truck)
    • umiejętność obsługi komputera
    • książeczka SANEPID

    Twoje korzyści:

    • praca na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji
    • praca od poniedziałku do piątku (w systemie 2- zmianowym: od 6.00 do 14.00 i od 14.00 do 22.00)
    • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • przyjazna atmosfera pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.