Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

ALLFOOD sp. z o.o. W KOSZALINIE

5 0005 500 brutto / mies.
  • BoWiD 9K, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

BoWiD 9K

Koszalin

Twój zakres obowiązków

OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU ODPOWIEDZIALNA BĘDZIE ZA:

-powierzone mienie,

-przyjmowanie dostaw,

-prace przygotowawcze,

-realizacja zamówień na podstawie zleceń za pomocą skanerów,

-rozliczanie się z dokumentacji,

-dbanie o czystość i porządek w magazynie.

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole,

  • uczciwość, rzetelność, obowiązkowość,

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia w systemie zmianowym,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.

To oferujemy

  • • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • • ubezpieczenie grupowe,

  • • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • • możliwość rozwoju,

  • • praca w zgranym i doświadczonym zespole,

  • • dofinansowanie do opieki medycznej i karty sportowej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

O nas

Allfood Sp. z o. o. – to jeden z liderów dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych i suchych do detalu i gastronomii w północnej Polsce. Firma jest dystrybutorem znanych marek takich jak Algida, Koral, Hortex, Aviko, Dr Oetker, Frosta, Fanex, Bonduelle. Obecnie poszukuje magazynierów.