Logo Pracuj.pl

Magazynier

FOOD PARK KOWAL sp. z o.o.O firmie

  • Kowal
    Kowal, kujawsko-pomorskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcie dostaw;
  • komplementację zleceń;
  • praca w systemie 2-zmianowym;
  • utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze;
  • przestrzeganie standardów bezpieczeństwa pracy;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • dokładność, sumienność i odpowiedzialność;
  • mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe w kategorii II WJO wydane przez UDT.

To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie;
  • interesującą i pełną wyzwań pracę;
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
  • perspektywy rozwoju zawodowego;
  • szkolenia wdrożeniowe;
  • bogaty koszyk benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe;

O nas

Firma Food Park Kowal sp. z o.o. z siedzibą w Dziardonicach posiada chłodnię składową w oparciu o którą prowadzi działalność usługową w zakresie przechowywania i zamrażania produktów spożywczych oraz działalność handlową w zakresie obrotu mrożonymi artykułami spożywczymi. W miejscowości Głowno zlokalizowane jest biuro handlowe spółki.

Magazynier, Kowal