Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

HAWLE Fabryka Armatury Sp. z o.o.O firmie

HAWLE Fabryka Armatury Sp. z o.o.

Piaskowa 9

Koziegłowy (pow. poznański)

Fabryka Armatury Hawle Spółka z o.o.
Międzynarodowy producent armatury do sieci wodociągowych i gazowych
poszukuje kandydata na stanowisko:
Magazynier

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie towaru; sprawdzenie, czy rodzaj, ilość i jakość są zgodne z dostarczonymi dokumentami
  • utrzymywanie ładu, porządku oraz czystości w obszarze magazynu,
  • przestrzeganie przepisów BHP
  • komisjonowanie oraz kompletacja zleceń wysyłkowych
  • wydawanie towaru klientom oraz firmom kurierskim
  • załadunek i rozładunek transportów całosamochodowych
  • inwentaryzowanie
  • informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • sumienność i zaangażowanie w pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B
  • uczciwość i prawdomówność
  • znajomość programów typu MS Excel w stopniu podstawowym
  • sprawność fizyczna

Proponujemy w zamian:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prestiżowej firmie
  • możliwość uzyskania premii rocznej
  • stałe i terminowe wynagrodzenie
  • współpracę w młodym, kreatywnym zespole
  • grupowe ubezpieczenie, kartę MultiSport, prywatną opiekę zdrowotną, świadczenia okolicznościowe

CV prosimy przesyłać na adres

ul. Piaskowa 9, 62 – 028 Koziegłowy
tel. 061/8111-419

lub za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne