Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

SPECTRUM WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

17‐27 zł brutto / godz.
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Jesteśmy prężnie rozwijają się firmą z branży świadczenia usług na rzecz EUROCASH - największej polskiej firmy odpowiedzialnej za dystrybucję produktów spożywczych.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania zarówno klientów, jak i kontrahentów. Zaangażowanie i konsekwencja sprawiły że nasza firma posiada własną pozycję na rynku. Dbając o jakość nie zapominamy o bezpieczeństwie….
Magazynier

Opis stanowiska:

  • Kompletowanie zamówień za pomocą skanera oraz wózka unoszącego,
  • Utrzymanie porządku na magazynie,
  • Rozładunek i załadunek artykułów spożywczych,
  • Rozmieszczanie towarów na obszarze magazynu.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie pracy na magazynie,
  • Uczciwość, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • Wysokie wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i kompetencji,
  • Oferujemy pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Mile widziane osoby z Ukrainy

Telefon kontaktowy
Polska +48 519 598 283( viber), +48 514 644 970 (viber)
Ukraina +38 098 102 53 35 (viber)

Ogłoszenie archiwalne