Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

SANIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

SANIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adama Vetulaniego 5

Kraków

SANIER jest dystrybutorem szerokiej gamy materiałów budowlanych, specjalizującym się w hydroizolacji i renowacji obiektów budowlanych. Oferujemy dystrybucję, doradztwo techniczne oraz ekspertyzy dla wykonawców, inwestorów, architektów oraz konserwatorów zabytków. Nasz zespół dba o skuteczną konsultację z klientem na budowie, dobranie odpowiedniego i skutecznego rozwiązania, profesjonalną obsługę handlowa i logistyczną, a w efekcie zadowolenie klienta.

Firma SANIER to grupa osób zaangażowana w tworzenie firmy o nowej jakości na rynku dystrybucji materiałów budowlanych. Tworzymy zgrany i pozytywnie nastawiony zespół, gdzie każdy ma swój szczególny wkład w rozwój naszej firmy.

W związku z dalszym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Magazynier

Opis stanowiska:

  • rozładunek i załadunek towaru
  • prowadzenie bieżącej gospodarki magazynowej
  • weryfikacja stanów magazynowych
  • utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy
  • dbanie o profesjonalny wizerunek firmy wśród klientów, pracowników oraz firm dostawczych

Wymagania:

  • uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego
  • zaangażowanie i sumienność
  • pracowitość, dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość obsługi dozownika farb i tynków będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia- umowa o prace
  • konkurencyjne i terminowe wynagrodzenie
  • prace w przyjaznej atmosferze w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia produktowe

Osoby zainteresowane pracą z nami, prosimy o przesłanie CV klikając na przycisk „aplikuj”

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sanier Sp. z o.o. Sp.k. Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz że zostały mi przekazane informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych, o których mowa w art. 13 RODO".
W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
odwiedź naszą stronę internetową: www.sanier.pl

Ogłoszenie archiwalne